Kutnowski Piknik Naukowy

W dniu 1 maja 2015 r. nasza szkoła wzięła udział w Kutnowskim Pikniku Naukowym „Nauka i zabawa” zorganizowanym przez Agencję Rozwoju Regionu Kutnowskiego w ramach majówki. Stoisko naszej szkoły wyróżniało się spośród innych  bogatą ofertą zabaw dla dzieci i młodzieży. Można było zobaczyć, jak uczniowie „Grabskiego” wykonują prace techniką linorytu i malują na płótnie. Odwiedzające nas maluchy również mogły wykazać się  artystycznymi talentami. Ponadto zaproponowaliśmy im różne atrakcje: malowanie twarzy, zmywalne tatuaże, kolorowe warkoczyki. Największym zainteresowaniem wśród młodzieży i dorosłych cieszyło się atelier fotograficzne, w którym można było zrobić sobie zdjęcie na tle bajkowego krajobrazu, a następnie – wydrukowane – zabrać z sobą. Goście otrzymali słodkie upominki w ozdobnym pudełku przygotowanym przez uczniów naszej szkoły.

Koordynatorem działań była p. Monika Kowalska. W przygotowaniach pomagały także p. Sylwia Kubiak i p. Justyna Kołecka.

Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie stoiska: Klaudii Micińskiej, Sandrze Biegańskiej, Martynie Chmieleckiej, Adamowi Matusiakowi, Izie Witczak, Jakubowi Pawłowskiemu, Mai Kruszyniak z kl. III TOR, Magdalenie Faryńskiej, Michalinie Stępniak, Alicji Cykowskiej, Justynie Krzemińskiej, Ninie Bonawentrczak z kl. II TOR, Sandrze Adamiak, Krzysztofowi Olczykowi, Angelice Królak, Małgorzacie Lesickiej, Natalii Szpik, Justynie Klich, Magdalenie Kołodziejskiej, Natalii Czarneckiej, Mateuszowi Skowronwi z I TOR i Darii Czarneckiej z kl. I TH.

 

Comments are closed.

Galeria zdjęć
img_3153-mini-900 5-gadzinowska-aurelia-wycieczka-szkolna-do-gdyni-1935 1977-8-marca-program-artystyczny 1996-97-2-ep-mgr-k-pisarska