Stypendyści

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest  wyróżnieniem przyznawanym uczniowi,  który uzyskał najwyższą średnią ocen
w danym typie szkoły. Może je otrzymać także uczeń, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując z niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wyniki co najmniej dobre. (oprac. na podst. Ustawy z dnia 16 grudnia 2004 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty). Większość uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Kutnie, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów osiągnęła nie tylko najwyższe wyniki w nauce, ale też wykazała się dużym zaangażowaniem w życie szkoły i środowiska. Godnie reprezentowali naszą szkołę, uczestnicząc w licznych konkursach
i przedsięwzięciach.

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

  IMIĘ I NAZWISKO ROK PRZYZNANIA WYRÓŻNIENIA TYP SZKOŁY: KIERUNEK/ ZAWÓD/ PROFIL WYCHOWAWCA ŚR. OCEN INNE OSIAGNIECIA:
1 pawel-sniecPAWEŁ ŚNIEĆ 1997/1998 Liceum Ekonomiczne  Henryka Engel  
  • Uhonorowany  medalem
    Primus Inter Pares przyznawanym najlepszym uczniom przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich
    w Bydgoszczy
2 ewa-chmieleckaEWA  CHMIELECKA 1998/1999 Liceum
Ekonomiczne
Janina Strojecka 5,0
  • Zaangażowana w życie klasy, szkoły
    i środowiska lokalnego
3 katarzyna-karasiewiczKATARZYNA KARASIEWICZ 1999/2000 Liceum Ekonomiczne Ewa Kowalik 4,8
  • Ocena  celująca
    z elementów prawa
4 elzbieta-matuszewskaELŻBIETA MATUSZEWSKA 2000/2001 Liceum Handlowe Henryka Engel 4,5
  • Reprezentantka szkoły w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Euklides”
  • Oceny  celujące marketingu
    i informatyki
  • Zaangażowana
    w życie klasy i szkoły
5 katarzyna-engelKATARZYNA ENGEL 2000/2001
2001/2002
2002/2003
Liceum Techniczne Anna Janiak 5,0
4,87
5,06
  • Uczestniczka II etapu Olimpiady Historycznej i Olimpiady Ekonomicznej (2001/2002)
  • Wyróżnienie
    w eliminacjach powiatowych XLV (2000),  XVII (2002)
    i  XLVIII (2003) Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Uczestniczka VI   („Między patosem
    a groteską – 2001”)
    i VII („Bohaterowie wspólnej Europy”
    – 2002) Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
    w Bydgoszczy
  • Wyróżniona w turnieju „Najlepsze  wypracowanie”
    w konkursie „Skuteczny negocjator”
  • Uczestniczka Konkursu recytatorskiego „Poezja polskich Noblistów”
    w Gostyninie (2001)
  • Uhonorowana  medalem Primus Inter Pares przyznawanym najlepszym uczniom przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich
    w Bydgoszczy
6 eliza-kowalczykELIZA KOWALCZYK 2000/2001
2001/2002
2002/2003
Liceum Ekonomiczne Ewa Kowalik 5,0
4,9
5,0
Reprezentantka szkoły w:

  • eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  • etapie szkolnym
    i wojewódzkim Konkursu „Zostań negocjatorem”
  •  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  • finale Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Euklides”
  • Uhonorowana  medalem
    Primus Inter Pares przyznawanym najlepszym uczniom przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich
    w Bydgoszczy

 

7 beata-pawlinaBEATA PAWLINA 2001/2002
2002/2003
Liceum Handlowe Maria Pływacz 4,75
4,75
  • 2003r. – wyróżnienie w  eliminacjach okręgowych
    VIII Turnieju Wiedzy
    i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich
  • wyróżnienie w etapie rejonowym
    IV Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Euklides”
  • Reprezentantka  szkoły w: Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2003”
    oraz konkursie
    „Zostań negocjatorem”
  • Uzyskała oceny celujące z matematyki i praktyki zawodowej.
8 ewelina-baraniakEWELINA BARANIAK 2003/ 2004 Liceum Ekonomiczne Krystyna Pisarska 5,08
  • Uhonorowana  medalem
    Primus Inter Pares przyznawanym najlepszym uczniom  przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich
    w Bydgoszczy
9 anna-zylakANNA ZYLAK 2003/2004 Liceum Techniczne Maria Sulej 4,83
  • Wyróżnienie
    w eliminacjach rejonowych III edycji Konkursu Matematycznego „Euklides”,
  • Udział w  eliminacjach rejonowych IV edycji Konkursu Matematycznego „Euklides”,
  • Udział w szkolnym etapie konkursu „Zostań negocjatorem”
  • Uhonorowana  medalem
    Primus Inter Pares przyznawanym najlepszym uczniom  przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich w Bydgoszczy
10 agnieszka-chmieleckaAGNIESZKA CHMIELECKA 2003/2004
2004/2005
Liceum Handlowe Wanda Poleska 4,82
4,8
  • Reprezentantka szkoły w eliminacjach okręgowych XVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  • Uczestniczka zawodów okręgowych Turnieju Wiedzy Handlowo
    – Menedżerskiej
    w r. szk. 2004/2005
 11 magdalena-nowackaMAGDALENA NOWACKA 2004/2005 Liceum Ekonomiczne Maria Pisarska 5,0
  •  Zaangażowana
    w życie klasy, szkoły
    i środowiska lokalnego
 12 olga-gradOLGA GRAD 2005/2006 Liceum Profilowane Zygmunt Pietrzykowski
Magdalena
Trzeciak – Jóźwiak
4,75
  • Reprezentantka szkoły  w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej
  • Uczestniczka Konkursu literackiego: „Sierpień’80 w życiu mojej rodziny i historii Polski ” oraz w Ogólnopolskim Konkursie „Projekt znaczka pocztowego upamiętniającego XXV rocznicę porozumień sierpniowych”
  • Zaangażowanie
    w organizację imprez szkolnych propagujących wiedzę o Francji (Dni języków obcych)
 13 justyna-szadkowskaJUSTYNA SZADKOWSKA 2005/2006 Technikum Ekonomiczne Dorota Chojnacka 4,79
  • Finalistka X Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menadżerskich
  • Reprezentantka szkoły w II etapie XIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
 14 anna-szczodrowskaANNA SZCZODROWSKA 2006/2007
2007/2008
Liceum Profilowane Karolina Zduńczyk
Maria Sulej
4,78
  • Wyróżniona
    w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Bliżej siebie – dalej
    od narkotyków”
  • Wyróżniona
    w Konkursie Ekologicznym „Człowiek niszczy
    czy chroni środowisko?”
  • Nagrodzona kategorią C w Konkursie Języka Angielskiego FOX2006
  • Uczestniczka II etapu
    V Międzypowiatoweg Konkursu Wiedzy
    o Francji
    w r. szk. 2006/2007
  • I m. w III edycji Konkursu Plastycznego „Świat
    w kolorach:
    Drzewa zakwitły
    na wiosnę”
    w r. szk. 2007/2008
 15 krzysztof-kazmierczakKRZYSZTOF KAŹMIERCZAK 2006/2007 Technikum Ekonomiczne Oliwia Falborska 4,89
  • Reprezentant  szkoły
    w etapie okręgowym  X  i XII Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menadżerskich
  • Wyróżniony w etapie rejonowym Konkursu Matematycznego „Euklides”
    w r. szk. 2005/2006
  • III m. na etapie powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
    w r. szk. 2005/2006                   oraz I miejsce w roku 2006/2007
  • Uczestnik eliminacji wojewódzkich Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
    w r. szk. 2006/2007
  • Reprezentant szkoły   w zawodach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
    w r. szk. 2005/2006
  • Finalista VII Olimpiady Wiedzy  o Regionie
    i Przedsiębiorczości
    w r. szk. 2006/2007
  • IV miejsce drużynowo (z Krzysztofem Wiśniewskim
    i Michałem Gołębiewskim)
    w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej
    „Moje finanse – z klasy do kasy”
 16 sylwia-bielickaSYLWIA BIELICKA 2007/2008 Technikum Ekonomiczne Krystyna Pisarska
Grzegorz Jaskułowski
4,77
  • Finalistka VIII Olimpiady Wiedzy
    o Regionie
    i Przedsiębiorczości
    (otrzymała indeks Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku zarządzanie
    i marketing)
  • Wyróżniona
    w Konkursie plastycznym KDK
    na kartkę świąteczną
    z wizerunkiem anioła
 17 karolina-plocienniczakKAROLINA PŁÓCIENNICZAK 2008/2009 Technikum Ekonomiczne Dorota Chojnacka 4,92
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza”
    w r. szk. 2007/2008
  • Uczestniczka
    XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej na etapie diecezjalnym
    w r. szk. 2008/2009
  • Uczestniczka
    VI Konkursu na małą formę dziennikarską organizowanego
    przez Stowarzyszenie „Środek” w Kutnie
  • W 2010 r. uhonorowana medalem
    Primus Inter Pares
    przyznawanym najlepszym uczniom  przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich w Bydgoszczy
  • Pełniła zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym szkoły
 18 dawid-cichockiDAWID CICHOCKI 2008/2009 Liceum Profilowane Mariusz Kozarski 4,93
  • Uczestnik Olimpiady Teologii Katolickiej: „Człowiek drogą Kościoła” na etapie diecezjalnym
    w r. szk. 2007/2008
 19 justyna-wojciechowskaJUSTYNA WOJCIECHOWSKA 2009/2010 Technikum Ekonomiczne Katarzyna Kopańska-Zimna 5,0
  • Uczestniczka  projektu „ Life skills  – Trening Umiejętności Społecznych”
 20 andrzej-stolinskiANDRZEJ STOLIŃSKI 2010/2011 Technikum Ekonomiczne Katarzyna Kopańska – Zimna 5,0
  • Uczestnik II etapu Olimpiady Wiedzy
    o Regionie
    i Przedsiębiorczości
  • Reprezentant szkoły na etapie rejonowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  • Uczestnik etapu rejonowego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo    -Menedżerskich
  • Uczestnik etapu rejonowego konkursu matematycznego „Euklides”
  • Uczestnik  konkursów historycznych „Kazimierz Wielki
    i jego czasy”
    oraz „Losy żołnierza
    i oręża polskiego”
    na  etapach rejonowych
  •  Uczestnik projektu
    „Life skills  – Trening Umiejętności Społecznych”
  • Pełnił zaszczytną funkcję chorążego pocztu sztandarowego szkoły
  • Uhonorowany medalem
    Primus Inter Pares
    przyznawanym najlepszym uczniom  przez Fundację Liceów Handlowo – Kupieckich w Bydgoszczy
 21 gracjan-wisniewskiGRACJAN WIŚNIEWSKI 2010/2011 Liceum Profilowane Barbara Jóźwiak 4,79
  • Uczestnik projektu
    „Life skills – Trening Umiejętności Społecznych”
  • finalista szkolnego Konkursu wiedzy
    o patronie – Władysławie Grabskim w r. szk. 2008/2009
  • Uczestnik Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem:  „ Młodzież zapobiega pożarom”
    w r. szk. 2008/2009 oraz zdobywca
    IV m-ca w roku 2009/2010
  • III m-ce w konkursie
    „Wrzesień 1939 roku we wspomnieniach mieszkańców ziemi kutnowskiej”
  • Wyróżniony na etapie wojewódzkim konkursu „Od Jałty
    do Gdańska – 30 lat Solidarności”
 22 marta-kubiakMARTA KUBIAK 2011/2012 Technikum Ekonomiczne Iwona Smolińska  4,82
  • Pełni zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym szkoły
 23 marta-kubiakANETA SADOWSKA 2012/2013 Technikum Handlowe Mirosława Pietrzykowska  5,02
  • pełniła zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym szkoły
  • udział w  XXV Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej
  • laureatka konkursu literackiego „Mnie ta ziemia od innych droższa” zorganizowanego w ramach Roku Jubileuszowego
  • zwyciężczyni Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego
  • praca w wolontariacie
 24 marta-kubiakEDYTA JĘDRZEJCZAK 2013/2014 Technikum obsługi turystycznej Joanna Maruszewska

/zastępstwo Aleksandra Szymańska

 5,00
  • pełniła zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym szkoły
  • pełniła zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym szkoły
  • reprezentantka szkoły w diecezjalnym finale Olimpiady Teologii Katolickiej w Łowiczu
  • zajęła I miejsce w konkursie na plakat promujący wolontariat w Kutnie
  • zwyciężczyni konkursu krajoznawczego „Z tradycja różaną w przeszłość” z cyklu „Śladami
  • historii zabytków Kutna”
  • zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Beskidzka 5”
  • wyróżniona w XVI Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych
  • zajęła I miejsce w szkolnym etapie konkursu „Alchemik”
  • wyróżniona w szkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji VIII Święta Szkoły na znaczek pocztowy z Władysławem Grabskim
 25 marta-kubiakMARTA MATUSIAK 2013/2014 Liceum Profilowane Renata Kubicka 4,88
  • reprezentowała szkołę w zawodach sportowych w piłkę ręczną i piłkę siatkową
Galeria zdjęć
1973-5 1979-dzien-nauczyciela po-1996-r-slubowanie-klas-i 1987-marzec-02-2