Pracownicy administracyjni

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

KIEROWNICY ADMINISTRACYJNO – GOSPODARCZY

  1. Zofia Gajewska (1972-1975)
  2. Wanda Kowalczyk (1975-1976)
  3. Zofia Bielecka (1976 – 1979)
  4. Henryk Janakowski (1979-1980)
  5. Maria Wojtczak (1980-1997)
  6. Anna Bryl ( od 1997)

SEKRETARIAT SZKOŁY

  1. Elżbieta Bartczak
  2. Anna Bryl
  3. Zofia Bielecka
  4. Barbara Galant
  5. Anna Gołębiewska
  6. Anna Matelonek
  7. Ewa Mikołajczyk
  8. Ewa Nowacka
  9. Barbara Pawlak
  10. Anna Pilichowska
  11. Bożena Politowicz
  12. Magdalena Stawirowska
  13. Izabela Szczesiak
  14. Agnieszka Trojanowska
  15. Wanda Kowalczyk
  16. Maria Wojtczak
  17. Edyta Zajkowska

SEKRETARIAT WYDZIAŁU ZAOCZNEGO

  1. Władysława Murach
  2. Zofia Winiecka
  3. Krystyna Wróblewska
  4. Lidia Szarek
  5.  Zofia Winiecka
  6. Edyta Zajkowska

GŁOWNE KSIĘGOWE

  1. Anna Matelonek (1945-1953)
  2. Maria Jaczynowska (1953-1955)
  3. Jadwiga Grzeszczak (1955-1976)
  4. Janina Karpińska (1976-1979)
  5. Barbara Rosiak (1979-1983)
  6. Zofia Winiecka (1983-1991 )
  7. Maria Cieślak ( 2001-2003 )
  8. Krystyna Kałębasiak (2003-2008)
  9. Beata Różalska – Iwaniak (od 2008)

PRACOWNICY DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

  1. Barbara Galant
  2. Anna Gołębiewska
  3. Małgorzata Konarska
  4. Beata Różalska
  5. Urszula Sakson
  6. Teresa Suta
  7. Grażyna Świrska
  8. Zofia Winiecka

PRACOWNICY OBSUGI  KSEROKOPIARKI

  1. Stanisław Konarski
  2. Krystyna Paluchowska

WOŹNI  I PRACOWNICY OBSŁUGI

  1. Krystyna Andrzejczak
  2. Urszula Buczkowska
  3. Elżbieta Cywka
  4. Irena Grzyb
  5. Mariola Ignaczak
  6. Zofia Jaroszewska
  7. Jan Jaroszewski
  8. Janina Komorowska
  9. Jadwiga Pietrusińska
  10. Barbara Pietrzkowska
  11. Ewa Pokorska
  12. Elżbieta Poniszewska
  13. Antoni Rosiak (1932 – 1939, 1945 – 1960)
  14. Albina Sudomir
  15. Beata Szymczak
  16. Krystyna Walczak
  17. Teresa Wróblewska
  18. Marianna Zawierucha

PORTIERZY/ DOZORCY:

  1. Jan Andrzejczak
  2. Grzegorz Gawroński
  3. Czesław Iłkowski
  4. Sebastian Jagodziński
  5. Janusz Kamiński
  6. Jan Kałembasiak
  7. Eugeniusz Koniuszy
  8. Edward Kutkowski
  9. Józef Kuzaj
  10. Bronisław Materka
  11. Mieczysław Mujta
  12. Kazimierz Pawlik
  13. Krzysztof Pawłowski
  14. Jerzy Rakowski
  15. Grzegorz Sech
  16. Zdzisław Stasiak
  17. Andrzej Smałek
  18. Jan Szumiński
  19. Kazimierz Wawrzyniak
  20. Tadeusz Wójkowski

 

KONSERWATORZY

  1. Grzegorz Graczyk
  2. Józef Iwański
  3. Waldemar Kacprzak
  4. Jerzy Tomczak
  5. Józef Szymczak
  6. Jarosław Ścibor
  7. Jerzy Zdonowicz

(oprac. Anna Janiak)

Galeria zdjęć
img_2974-mini-900 img_2746-mini-900 20120120_0056 mini_0035