Plastyczne

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, OSIĄGNIĘCIA: NAZWA KONKURSU: OPIEKUN:

1999/2000

 

Emilia Znyk LE – bankowość- wyróżnienie w etapie wojewódzkim Europejski Konkurs Plastyczny „Europaw Szkole” (Płock)  Barbara Jóźwiak
Agnieszka Kulesza z kl.I B LT- wyróżnienie w etapie wojewódzkim „Polska – moja Ojczyzna” (Regionalna Sekcja Oświaty Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność” i KO                         w Łodzi)Łódź, 17.05.2000 Anna Janiak

2000/2001

 

Izabela Dembowska– II miejsce XI Seminarium  studenckie „Problemy ochrony środowiska” – konkursna plakat Renata Ignaczak – Kubicka

2002/2003

 

Monika Antczak
z k. I TE
Konkurs plastyczny „Kapliczka przydrożna- ocalić od zapomnienia”  Renata Ignaczak- Kubicka

2004/2005

 

Ilona Grzelak z kl. III LPs,Aleksandra Kargulewicz z kl. II LPs

-  I miejsce

Magdalena Matusiak z kl. I TH – wyróżnienie

IV edycja Konkursu Plastycznego Małe Ojczyzny pt. „Spowiadam się drzewom” Magdalena MaserakRenata Ignaczak- Kubicka
Wyróżnienia:Justyna Cicharska z kl. III LPs ,

Iwona Kowalewska z kl. III LPs,

Magdalena Lepalczyk z kl. I TH,

Sylwia Bielicka z kl. I TE,

Kamila Lewińska z kl. I LPs

Kartka  świątecznaz wizerunkiem anioła (KDK). Katarzyna Sobczyk
Magdalena Maćkiewicz kl. ITE– II miejsce Konkurs „Krajobraz wsi naszej” Magdalena Maserak
Magdalena Pogorzelska – wyróżnienie XV Seminarium Studenckie „Problemy ochrony środowiska” Renata Ignaczak

2005/2006

 

Paulina Maćczak z kl. I LPea– II miejsce Jan Paweł II i mój świat Anna JaniakRenata Ignaczak- Kubicka
Karolina Nykiel
z kl. I TH – I miejsce
Konkurs Plastyczny Małe ojczyzny pt. „Moja szkoła” Magdalena MaserakRenata Ignaczak- Kubicka
Anna Hałas z kl. I LPs– nagroda specjalna radnych Starostwa Powiatowego,

Izabela Danielewskai Ewa Ludzińska
z kl. I Lps – wyróżnienia

Zbrodnie przeciw ludzkości. Katyń. Grzegorz Jaskułowski

2006/2007

 

Anna Szczodrowska–wyróżnienie i Nagroda Starosty Kutnowskiego Powiatowy Konkurs Literacki i Plastyczny : „Bliżej siebie – dalej od narkotyków” Katarzyna Kopańska– Zimna

Halina Sankowska

Paulina Maćczak i  Monika Zielińska  kl. II LPe-a- II miejsce I edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Świat w barwach jesieni”  Renata Ignaczak- Kubicka
Alicja Antczak kl. II LPe-a- wyróżnienie II edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Świat w barwach jesieni” pt. „Wiosna pachnąca kwiatami” Renata Ignaczak- Kubicka
Artur Goniarski z kl. II A LPz– I miejsce,

Marta Ogłoszka z kl. II LPe-a

– II miejsce,

Seweryn Szczepańskiz kl. II A LPz

– III miejsce

Konkurs plastyczny towarzyszący szkolnej akcji będącej częścią kampanii UNICEF „Przepustkado życia” pod hasłem „Afryka – dziki ląd” Barbara Jóźwiak,Monika Kozarska,

Mariusz Kozarski

Kamila Lewińskakl z III LPs– I miejsce,

Paulina Tulejko z kl. III LPs,- I miejsce,

Marta Słupaskakl z II LPs – II miejsce,

Karolina Wąsowska z kl. II LPs

– II miejsce,

Paulina Szubka z kl. III LPs

– III miejsce,

Ewelina Misztal z kl. III LPs – II miejsce

Konkurs na plakat
w ramach ogólnopolskiej akcji „Rzuć palenie razem
z nami” pod hasłem „Każdy papieros niszczy Twoje zdrowie”
 Barbara Jóźwiak
Marta Ogłoszka z kl. II LPe-a– I miejsce,

Anna Bielicka z kl. III LPs – wyróżnienie

Konkurs plastycznyo tematyce antynarkotykowej zorganizowany

przez Zarząd Stowarzyszenia „Blisko Dziecka” wraz z Grupą „Piątka”

Halina Sankowska
Klaudia Wierzbicka z kl. IV TE– I miejsce

w kategorii plakat

XVII Seminarium Studenckie „Problemy ochrony środowiska”Łódź , 2007  Renata Ignaczak- Kubicka
Anna Szczodrowska z kl. I LPs– II miejsce i nagroda Starosty Kutnowskiego Konkurs literackii plastyczny pod patronatem Starosty Kutnowskiego „Bliżej siebie dalej

od narkotyków”.

Katarzyna Kopańska-Zimna Halina Sankowska 
Karina Nykiel z  kl. I TH– I miejsce VII edycja konkursu plastycznego z cyklu „Małe ojczyzny” pod nazwą „Moja szkoła” Magdalena Maserak

2007/2008

 

Beata Witkowska  z kl. III LPS,Sylwia Balcerak z kl. II BTE,

Karolina Płócienniczak  z kl. II B TE

- laureatki konkursu

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „TĘCZA”. Magdalena MaserakAnna Wasielewska
Anna Szczodrowska  z kl. III LPS– I miejsce,

Karina Adamiak z kl. II A TE – wyróżnienie

III edycja Konkursu Plastycznego z cyklu „Świat w kolorach” na temat „Drzewa zakwitły                     na wiosnę”. Magdalena Maserak

2008/2009

 

Gniewko Gralak  z kl. II LP z – wyróżnienie kategorii plakat,Agnieszka Sobierańska

z kl. III B TE -

wyróżnienie  w kategorii praca plastyczna

Międzyszkolny Konkurs   pod hasłem „Kutno
i jego mieszkańcy
w czasach                           dr A. Troczewskiego”
Dorota ChojnackaMaria Pływacz
Magdalena Szymczakz kl. II TH – otrzymała nagrodę IV Edycja Konkursu Plastycznego dla młodzieży z cyklu „Świat w kolorach” pod hasłem „Jesienne inspiracje”. Anna Wasielewska

2009/2010

 

Martyna Kozodój z kl.III LPz  -I miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W Krainie Majów, Azteków                          i Zapoteków” Piotr Bielicki 
Monika Pietrzak z kl. III B LP s- wyróżnienie Konkurs Plastyczny                    pod hasłem „Drzewa czekają na wiosnę” Magdalena Golonka
Martyna Kozodój z kl. III LPz – laureatkaEwelina Osińska z kl. III LP s

- wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny pod patronatem Starosty Kutnowskiego             pod hasłem „Młodzi kontra HIV” Barbara Jóźwiak

2010/2011

 

Maria Gralak z kl. I TOR – wyróżnienie V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu” zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim Anna Dębska
Kesja Koszewska z kl. I TOR– III miejsce

Monika Baranowska z kl. I TOR – wyróżnienie

XV Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych – konkurs plastyczny Anna Dębska
Karolina Bronikowska z kl. I LP si Mateusz Łubiński z kl. III TI –

zajęli I miejsce

Konkurs plastyczny                      na zaprojektowanie plakatu promującego profilaktykę raka piersi, raka szyjki macicy oraz szczepienia przeciwko wirusowi HPV  Barbara Jóźwiak
Kesja Koszewska z kl. I TOR– III miejsce,

Aleksandra Furmaniak z kl. I LP s

– wyróżnienie.

Praca Martyny Sadowskiej z kl. I TOR została zakwalifikowana do ekspozycji

na wystawie pokonkursowej w głównym holu Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie.

VIII Konkurs plastyczny „Świat w kolorach”na temat „Świat wokół nas” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie

 

Anna DębskaMagdalena Golonka.
Edyta Jędrzejczak z kl. I TOT– III miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Beskidzka 5”  Aleksandra Szymańska

2011/2012

 

Sara Szuster z kl. I TOR – wyróżnienie Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Życie jest piękne, by ryzykować” Barbara Jóźwiak

ROK 2012/2013

 

1. Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Papierosy szkodzą – Zdrowie jest najważniejsze” – wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń naszej szkoły

- Damian Kargulewicz z klasy III TOR. Op. Anna Dębska.

2. XVII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych – turniej plastyczny:

Kesja Koszewska z kl. III TOR za pracę pt. ,,Muzyczne uniesienie” i Aleksandra Maciejewska z kl. II TOR za pracę pt. ,,Motylem być” otrzymały specjalne wyróżnienia Muzeum Miasta Łodzi.

Opiekun: Anna Dębska.

3. XXX Ogólnopolski Konkurs Literacko-Fotograficzno-Plastyczny „Konfrontacje 2011r.”: wyróżnienie – Kesja Koszewska z kl. III TOR. Opiekun Anna Dębska.

 

Galeria zdjęć
img_3019-mini-900 img_3290-mini-900 1980-te-1a 2003-marzec-su-zs3-w-tczewie-na-iv-forum-su-kolacja-dla-opiekunow-2
Zaloguj się