Szkolni artyści

SZKOLNI ARYTYŚCI

Bez nich nie mogłaby się odbyć żadna szkolna uroczystość, apel okolicznościowy, akademia  czy kabaret. Śpiewali, recytowali, tańczyli, wykonywali dekoracje, wymyślali stroje … Zasługiwali na brawa, czasami piątkę z polskiego, pochwałę, gratulacje. Poświęcali prywatny, wolny czas na to, żeby nauczyć się tekstów wierszy czy piosenek. Wychodzili                na „scenę”: sala gimnastyczna, świetlica  lub podest w jadalni internatu, walczyli z tremą jak profesjonalni artyści, przeżywali chwilę sławy i powracali do swoich codziennych zajęć – książek, zeszytów, klasówek…, żeby znów, gdy zaistniała taka potrzeba, zagrać, powiedzieć, zaśpiewać. Kto spośród nich związał swoje życie z estradą, filmem, teatrem, domem kultury?

1979 – 1984

Kabaret „Pineska”

Opiekunowie: Agnieszka Zawadzka, Jan Zawadzki, Zofia Falborska

Rok szkolny 1979/1980 to historyczna data powołania do życia szkolnego kabaretu „Pineska”, którego szefem został Karol Olczyk, zastępcą został Jacek Baranowski, skarbnikiem Monika Bembenista, sekretarzem Jolanta Kwiatkowska. Opiekę nad zespołem sprawowali  p. Agnieszka Zawadzka i p. Jan Zawadzki, a od 1981 r. p. Zofia Falborska. Jak pisze p. Agnieszka Zawadzka w swoich wspomnieniach: „Kabaret „Pineska” wszedł w rok 1982 z dużym zapałem, zaczął rozwijać pod kierownictwem p. Zofii Falborskiej nareszcie twórczość własną, podglądając różne, mniej lub bardziej śmieszne, scenki i fakty
z życia naszej szkoły. Była plaża na wesoło, czyli jak ciało nauczycielskie spędza wakacje, były wizyty „idoli” zwanych Marabutami  pod oknami żeńskiego wtedy internatu, były egzaminy wstępne do szkoły i matury w zwierciadle satyry, praktyki zawodowe i „ohapy”, zabawne scenki podpatrzone na lekcjach i korytarzach…”

W roku szkolnym 1980/1981 w  skład „Pineski” wchodziły następujące osoby : Karol Olczyk, Jacek Baranowski, Jolanta Kwiatkowska, Monika Bembenista, A. Dyjecińska, D. Gadomska, P. Grabowski, E. Kowalczyk, M. Materka, J. Michalak, M. Miszczak, Grażyna Pilarska, J. Rozkosz, R. Sulikowska, M. Walczyk, M. Włodarczyk, Jacek Palarz

Rok szkolny 1981/1982:  Grażyna Pilarska,  Jacek Baranowski, Monika Bembenista, Jolanta Kwiatkowska

Rok szkolny 1982/1983: Monika Bembenista IVa,  Marzena Winiecka IIIc, Ewa Świątek IIIc, Bożena Pawlak IIIc, Lilianna Kubiak IIIc, Łucja Rypińska IIIc, Mariola Walewska IVa, Mariola Szczesiak IVa, Dorota Gajdzińska IIIa, Sławomir Jankowski IIIA, Ewa Nowakowska IIIa, Elżbieta Śnieg IIIa, Renata Lewandowska IIIb, Jagoda Lewandowska IIIc, Donata Sadokierska IIIc, Marek Jaskalski II b, Anna Grochowska IA, Jadwiga Rzadkiewicz IB

Rok szkolny 1983/1984: Łucja Rypińska IVc,  Bożena Pawlak IVc,  Ewa Świątek IVc, Bożena Pawlak IVc , Dorota Gajdzińska IVa oraz  Jacek Palarz

 

ROK 2001/2002

Akademia z okazji 83 rocznicy odzyskania niepodległości (XI 2001)

Przygotowali: Anna Janiak, Grzegorz Jaskułowski

Adamczyk Beata – Liceum techniczne

Andrzejczak Paweł – liceum techniczne

Augustynowicz Przemysław-  liceum handlowe

Kulesza Agnieszka – liceum techniczne

Stanecka Katarzyna –  liceum techniczne

Engel Katarzyna – liceum techniczne

Kucharska Izabela – liceum handlowe

Matuszewska Elżbieta – liceum handlowe

Wituszyński Zbigniew –

Kabaret studniówkowy (2001)

Przygotowała: Anna Janiak

Kurzawa Anna – liceum ekonomiczne

Rosiak Magdalena – liceum ekonomiczne

Bińkowski Andrzej  – liceum handlowe

Ciesielska Alicja– liceum ekonomiczne

Kaczyńska Joanna

Karczewski Sławomir

Miedziński Piotr – liceum ekonomiczne

Sławińska Izabela  – liceum ekonomiczne

Urbańska Agnieszka – – liceum ekonomiczne

Znyk Emilia – liceum ekonomiczne – bankowość

Jubileusz 70-lecia szkoły (X 2002)

Przygotowała: Anna Janiak

Adamczyk Beata – liceum techniczne

Engel Katarzyna –  liceum techniczne

Kowalik Katarzyna – liceum ekonomiczne

Kulesza Agnieszka – liceum techniczne

Matuszewska Elżbieta – liceum handlowe

Sławińska Izabela – liceum ekonomiczne

Akademia z okazji 212. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3Maja

Przygotowała: Halina Sankowska

ROK 2002/2003

Kabaret studniówkowy 2003

Przygotowała: Anna Janiak

 

 

Program z okazji  213 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Przygotowała: Katarzyna Kopańska

Romański Mateusz – liceum profilowane

Dudkowski Tomasz – liceum profilowane

Rosiak Magdalena– liceum profilowane

Dominiak Ewelina – liceum profilowane

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

Program artystyczny „Zaczarowana dorożka”  poświęcony twórczości

K. I. Gałczyńskiego

Przygotowały: Halina Sankowska i Monika Szurzec

Marciniak Małgorzata – liceum ekonomiczne

Frydrysiak Katarzyna

Stankiewicz Katarzyna –

Sobański Łukasz – liceum ekonomiczne

Kabaret „Proces sądowy inflacji”- Święto szkoły

Przygotowała: Anna Janiak

Arent Monika – liceum profilowane

Kaźmierczak Adrianna  – liceum profilowane

Kopeć Marta

Lewandowski Andrzej – liceum profilowane

Wielec Marta – – liceum profilowane

Antczak Monika – technikum ekonomiczne

Balcerzak Anna– technikum ekonomiczne

Bąkowska Agata– technikum ekonomiczne

Bednarek Tomasz

Kaźmierczak Krzysztof– technikum ekonomiczne

Piotrowska Ewelina

Pogorzelska Magdalena– technikum ekonomiczne

Trzcińska Aneta

Rosińska Alina – technikum ekonomiczne

Wierzbicka Klaudia – technikum ekonomiczne

Uroczystość nadania szkole imienia Władysława Grabskiego

Przygotowały: Anna Janiak, Katarzyna Kopańska-Zimna

Dominiak Ewelina – liceum profilowane

Karpiak Katarzyna  – technikum ekonomiczne

Łuczak Małgorzata– liceum ekonomiczne

Majtczak Wioletta – liceum profilowane

Rosiak Magdalena– liceum profilowane

Sobański Łukasz – liceum ekonomiczne

 

 

 

Program poetycko – muzyczny z okazji finału konkursu:                                                        Losy żołnierza i oręża polskiego (III 2004)

Przygotowała: Anna Janiak

Janicka Ewelina– liceum ekonomiczne

Karpiak Katarzyna– liceum ekonomiczne

Kubiak Agata – liceum profilowane

Łuczak Małgorzata– liceum ekonomiczne

Marciniak Małgorzata– liceum ekonomiczne

Romański Mateusz– liceum profilowane

Sobański Łukasz– liceum ekonomiczne

Sochacka Sylwia– liceum ekonomiczne

Sztejka Marta– liceum profilowane

Wieczorkowska Aleksandra – liceum profilowane

Znyk Paweł – liceum ekonomiczne

Żebrowski Arkadiusz– liceum profilowane

ROK 2004/2005

60. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Przygotowały: Anna Janiak, Halina Sankowska

Janicka Ewelina– liceum ekonomiczne

Marciniak Małgorzata– liceum ekonomiczne

Majtczak Wioletta – liceum profilowane

Romański Mateusz– liceum profilowane

Sobański Łukasz – liceum ekonomiczne

Szczerbiak Paweł– liceum ekonomiczne

Znyk Paweł– liceum ekonomiczne

ROK SZKOLNY 2005/2006

ROK SZKOLNY 2006/2007

VII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II obrońca godności człowieka”.

Przygotowała: Anna Muszyńska

Arent Monika – liceum profilowane

Lewandowski Andrzej – liceum profilowane

Świątek Michał – liceum profilowane

Szczodrowska Anna – liceum profilowane

Towalska Małgorzata – liceum profilowane

 

Kabaret studniówkowy (2007)

Przygotowała: Oliwia Falborska

Antczak Monika – technikum ekonomiczne

Balcerzak Anna  – technikum ekonomiczne

Kaźmierczak Krzysztof– technikum ekonomiczne

Gołębiewski Michał – technikum ekonomiczne

Kapela Wojciech – liceum profilowane

 

Apel z okazji 210 rocznicy powstania Mazurka Dąbrowskiego

Przygotował: Grzegorz Jaskułowski

Bartkowski Filip – liceum profilowane

Cichocki Dawid- liceum profilowane

Dominowska Michalina – liceum profilowane

Gliczyński Piotr – liceum profilowane

Kieler Dominika – liceum profilowane

Molka Damian – liceum profilowane

Stegent Anna – liceum profilowane

Wasiak Janusz – liceum profilowane

Woźniakowska Magdalena – liceum profilowane

 

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Przygotowała: Dorota Chojnacka

Jaśkiewicz  Maria– technikum ekonomiczne

Karolina Płócienniczak – technikum ekonomiczne

Andrzejczak Łukasz –

Grendziak Tomasz –liceum profilowane

Program kabaretowy na II Święto Szkoły pt. „Rozmowa kwalifikacyjna”

Przygotowały: Dorota Chojnacka, Halina Sankowska, Agnieszka Sędkowska

Cichocki Dawid – liceum profilowane

Olesiński Michał – liceum profilowane

Molka Damian – liceum profilowane

Cierpikowska Karolina – technikum ekonomiczne

Kuciapska Magdalena – technikum ekonomiczne

Sobczyk Rafał – liceum profilowane

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

VIII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II wychowawca młodzieży”

Przygotowała: Anna Muszyńska

Mrozek Paulinatechnikum ekonomiczne

Stolińska Aleksandra- technikum ekonomiczne

Wysocka Justyna- technikum ekonomiczne

Pawlak Paulina –liceum profilowane

Kaczmarek Bartosz –liceum profilowane

Wichrowski Tomasz- technikum ekonomiczne

Walczak Mateusz – technikum handlowe

Szkolne Jasełka

Przygotowała: p. Anna Muszyńska

Płócienniczak Karolina – technikum ekonomiczne

Kaczmarek Bartosz – liceum profilowane

Trzaskalski Mateusz – liceum profilowane

Witczak Michał– liceum profilowane

Dawid Cichocki– liceum profilowane

Zagórowski Tomasz– liceum profilowane

Dębowski Zbigniew– liceum profilowane

Pachliński Radosław– liceum profilowane

Wasiak Janusz– liceum profilowane

Molka Damian– liceum profilowane

Pawlak Paulina– liceum profilowane

Świątek Michał– liceum profilowane

Arent Monika– liceum profilowane

Lewandowski Andrzej– liceum profilowane

Idczak Olga– liceum profilowane

Szczodrowska Anna– liceum profilowane

Towalska Małgorzata– liceum profilowane

Walczak Patrycja– liceum profilowane

Program kabaretowy na III Święto Szkoły pt. „Zrób sobie biznes”

Przygotowały: Dorota Chojnacka, Halina Sankowska

Guta Sebastian – technikum ekonomiczne

Karbowski Dominik – technikum ekonomiczne

Cichocki Dawid – liceum profilowane

Paulina  Pawlak – liceum profilowane

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

Szkolne Jasełka

Program artystyczny przygotowała: p. Anna Muszyńska

Płócienniczak Karolina – technikum ekonomiczne

Andrzejczak Łukasz– technikum ekonomiczne

Sobiepańska Agnieszka– technikum ekonomiczne

Pietrzkowska Sylwia– technikum ekonomiczne

Rutkowska Ewa– technikum ekonomiczne

Wichrowski Tomasz– technikum ekonomiczne

Stasiak Patryk– technikum ekonomiczne

Mrozek Paulina– technikum ekonomiczne

Machuderski Krzysztof– technikum ekonomiczne

Żarczyński Maciej– technikum ekonomiczne

Trzaskalski Mateusz – liceum profilowane

Wojtczak Aleksandra– technikum ekonomiczne

Sadowska Klaudia– technikum ekonomiczne

Perzyńska Ewelina– technikum ekonomiczne

Salamon Kinga – liceum profilowane

Kabaret studniówkowy (2009)

Przygotował: Mariusz Kozarski

Jakub Kita – liceum profilowane

Dawid Cichocki – liceum profilowane

Filip Bartkowski – liceum profilowane

Piotr Gliczyński – liceum profilowane

Janusz Wasiak – liceum profilowane

Damian Molka – liceum profilowane
Michał Andrzejczak – liceum profilowane

 

Program kabaretowy na Święto Szkoły pt. „Eurowybory, czyli nowe twarze
do Brukseli”

Przygotowały: Dorota Chojnacka i Halina Sankowska

Dorsz Damian – Technikum informatyczne

Kochanek Mateusz- technikum informatyczne

Mrozek Paulina – technikum ekonomiczne

Włodarczyk Dawid – technikum ekonomiczne

Rzetelski Rafał – technikum ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

Program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Przygotowała: Agnieszka Sędkowska

Trzcińska Karolina – liceum profilowane

Salamon Milena – liceum profilowane

Salamon Ewelina – technikum ekonomiczne

Prószkowski Marcin – technikum ekonomiczne

Jaszczak Jakub – technikum informatyczne

Wichrowski Tomasz – technikum ekonomiczne

Mordzak Krzysztof – technikum ekonomiczne

Program kabaretowy na  V Święto Szkoły pt. „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”

Przygotowały:  Dorota Chojnacka i Halina Sankowska

Skrętowska Martyna – technikum obsługi turystycznej

Czajkowska Joanna – technikum obsługi turystycznej

Domżała Kamil – technikum handlowe

Matczak Michał – technikum Handlowe

Jaszczak Jakub – technikum informatyczne

ROK SZKOLNY 2010/2011

Program poetycko-muzyczny z okazji 92. rocznicy odzyskania Niepodległości i 180. rocznicy wybuchu powstania listopadowego (2010)

Program przygotowały: Anna Janiak oraz Katarzyna Kopańska-Zimna

Czajkowska Joanna – technikum obsługi turystycznej

Frątczak Monika– technikum obsługi turystycznej

Salamon Ewelina – technikum ekonomiczne

Jaszczak Jakub– technikum informatyczne

Kurowski Axel– technikum informatyczne

Łukomski Janusz – technikum informatyczne

Durka Michał– technikum informatyczne

 

Szkolne Jasełka

Program artystyczny przygotowała: Anna Muszyńska

Durka Michał – technikum informatyczne

Winiecki Mateusz– technikum informatyczne

Jaszczak Jakub– technikum informatyczne

Piórkowska Ewelina – technikum organizacji reklamy

Dąbrowska Iwona – technikum organizacji reklamy

Rembowski Przemysław – technikum organizacji reklamy

Bończak Klaudia –technikum organizacji reklamy

Bielecki Kamil – liceum profilowane

Gorąca Paulina – technikum ekonomiczne

Frątczak Monika – technikum obsługi turystycznej

Jatczak Małgorzata– technikum ekonomiczne

Kwiatkowska Marta– technikum ekonomiczne

Florczak Bartosz– technikum ekonomiczne

Walczak Mateusz – technikum handlowe

Domżała Kamil – technikum handlowe

Chruścińska Iga – liceum profilowane

Łukomski Janusz– technikum informatyczne

Kabaret studniówkowy (2011)

Przygotowała: Katarzyna Kopańska-Zimna

Mrozek Paulina– technikum ekonomiczne

Kucharska Renata– technikum ekonomiczne

Wojciechowska Justyna– technikum ekonomiczne

Matusiak Paulina– technikum ekonomiczne

Stolińska Aleksandra– technikum ekonomiczne

Karbowski Dominik– technikum ekonomiczne

Tomasz Wichrowski– technikum ekonomiczne

Guta Sebastian– technikum ekonomiczne

Mordzak Krzysztof– technikum ekonomiczne

Program kabaretowy na VI Święto Szkoły (2011)

Przygotowała: Monika Kozarska

 

Jakub Jaszczak – technikum informatyczne

Marcin Maciejak – technikum informatyczne

Daniel Jaroszewski – technikum informatyczne

Daria Jedynak – technikum ekonomiczne

Bartosz Włodarski – technikum ekonomiczne

Anna Matusiak – liceum profilowane

Klaudia Jakubowska – liceum profilowane

Aleksandra Furmaniak – liceum profilowane

Iga Chruścińska – liceum profilowane

W ramach działającego w szkole Koła Dziennikarsko –Teatralnego działającego pod kierunkiem p. Doroty Chojnackiej przygotowano cykl widowisk poetycko-muzycznych.

,,Geniusz i melancholia” o twórczości R.M. Rilkego (2008)

Przygotowały: Dorota Chojnacka i Monika Kozarska

Karolina Płócienniczak– technikum ekonomiczne

Sylwia Pietrzkowska – technikum ekonomiczne

Sylwia Lewandowska

Justyna Szustowska– technikum ekonomiczne

Aleksandra Jędrzejewska – technikum ekonomiczne

Aleksandra Stolińska – technikum ekonomiczne

Agnieszka Zaleska

Paulina Mrozek– technikum ekonomiczne

Łukasz Andrzejczak– technikum ekonomiczne

Paweł Zduńczyk– technikum ekonomiczne

Patryk Stasiak– technikum ekonomiczne

Tomasz Wichrowski– technikum ekonomiczne

Krzysztof Mordzak– technikum ekonomiczne

Łukasz Fabisiak

„Romantyczny wędrowiec” o życiu i twórczości Juliusza Słowackiego 

Przygotowała: Dorota Chojnacka i Agnieszka Sędkowska

 

Karolina Płócienniczak – technikum ekonomiczne

Sylwia Pietrzkowska – technikum ekonomiczne

Patrycja Maciejewska

Marlena Milas – technikum ekonomiczne

Sylwia Lewandowska

Beata Łukasik

Magdalena Kuciapska

Jolanta Rabińska – technikum ekonomiczne

Artura Gawłowski

Mateusz Tarka – technikum handlowe

Łukasz Fabisiak

Łukasz Andrzejczak

Dawid Drążkiewicz

Dawid Włodarczyk

Adrian Stoliński

 

„I teraz nie wiem, co było prawdziwe” o życiu i twórczości Czesława Miłosza (2011)

Przygotowała: Dorota Chojnacka

Patrycja Maciejewska

Sandra Tomczak – liceum profilowane

Paulina Salomon

Ewelina Piórkowska – technikum obsługi turystycznej

Sylwia Lewandowska

Przemysław Rembowski- technikum informatyczne

Damian Kargulewicz

Adrian Stoliński

Łukasz Fabisiak

Wypisy z Fredry, czyli znacie to posłuchajcie”

Program był wystawiony w latach 2006-2007 w SOSW nr 2, OREW ,,Niezabudka”, Gimnazjum nr1, MDK-u, bursie przy ZSA w Mieczysławowie, DOS i w naszej szkole

Przygotowała: Dorota Chojnacka

Monika Jakubowska ( Klara z ,,Zemsty”)

Marta Słupska( Klara ze ,,Ślubów panieńskich”)

Paulina Szubka (Aniela)

Tomasz Bednarek(Cześnik)

Daniel Holewa ( Dyndalski)

Michał Różański (Albin)

Rafał Dudkowski (Gustaw)

Paweł Rogala(Papkin)

 

 

Przedstawienie oparte na fragmentach „Potopu” i „Ogniem i mieczem” H. SienkiewiczaPrzygotowała: Dorota Chojnacka z uczniami i pracownikami Specjalnego  Ośrodka  Szkolno- Wychowawczego nr 2 w Kutnie.

Oba przedstawienia zostały przygotowane z nauczycielkami i uczniami SOSW nr 2  oraz wystawione na VII i VIII Ogólnopolskich Warsztatach Polonistycznych dla Nauczycieli pracujących z młodzieżą słabo słyszącą oraz dla kilku klas naszej szkoły.

 

Aneta Jadczak (Kuncewiczowa)

Adam Pietrusiński(Skrzetuski) – liceum profilowane

Aleksandra Jędrzejewska(Oleńka) – technikum ekonomiczne

Krzysztof Mordzak (Kmicic) – technikum ekonomiczne

 

Program artystyczny z okazji rocznicy stanu wojennego (2011)

Przygotowali: Dorota Chojnacka, Agnieszka Sędkowska i Piotr Bielicki

 

Justyna Szustowska – technik ekonomista

Łukasz Kusowski – technik ekonomista

Ewelina Salamon – technik ekonomista

Marcin Prószkowski – technik ekonomista

Kesja Koszewka – technik organizacji reklamy

Magdalena Gralak – technik organizacji reklamy

Przemysław Rembowski – technik organizacji reklamy

Paulina Rozmaryn –  technik organizacji reklamy

Edyta Królikowska – technik organizacji reklamy

Katarzyna Olejniczak – technik organizacji reklamy

Ewelina Piórkowska – technik organizacji reklamy

Klaudia Janczewska – technik organizacji reklamy

Kamila Zduńczyk – technik organizacji reklamy

Kamila Brząkała – technik organizacji reklamy

Sylwia Kiełbasa – technik obsługi turystycznej

Oktawia Matczak – technik obsługi turystycznej

Paulina Fijałkowska – technik obsługi turystycznej

Paulina Łabęcka – technik organizacji reklamy

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Adam Borys – technik informatyk

Konrad Otoliński – technik informatyk

Michał Graczyk – technik informatyk

Łukasz Fabisiak – technik informatyk

Sylwia Lewandowska – technik handlowiec

Iga Chruścińska – liceum profilowane

Anna Matusiak – liceum profilowane

Dawid Wojtacki – liceum profilowane

Patrycja Salamon – liceum profilowane

Sandra Tomczyk – liceum profilowane

 

Program artystyczny na Dzień Edukacji Narodowej (2012)

Przygotowały: Monika Kowalska, Ewa Szymczak oraz Katarzyna Szczepaniak

 

Anna Kondraszewska – technik ekonomista

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Katarzyna Brewińska – technik ekonomista

Aleksandra Marciniak – technik ekonomista

Klaudia Józefowicz – technik ekonomista

Paulina Grochulska – technik ekonomista

Daria Skałecka – technik ekonomista

Michalina Stańczak – technik organizacji reklamy

Ewelina Katarzyńska – technik organizacji reklamy

Aleksandra Sobierańska – technik logistyk

Magdalena Żandarowska – technik obsługi turystycznej

Aleksandra Sobczyk – technik obsługi turystycznej

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Michał Martofel – technik informatyk

Program artystyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości (2012)

Przygotowali: Agnieszka Sędkowska, Robert Wilczyński

 

Przemysław Rembowski – technik organizacji reklamy

Edyta Królikowska – technik organizacji reklamy

Natalia Rybka – technik obsługi turystycznej

Paulina Fijałkowska – technik obsługi turystycznej

Oktawia Matczak – technik obsługi turystycznej

Sylwia Kiełbasa – technik obsługi turystycznej

Magdalena Żandarowska – technik obsługi turystycznej

Łukasz Dryńkowski – technik ekonomista

Katarzyna Brewińska – technik ekonomista

Ewelina  Salamon – technik ekonomista

Anna Kondraszewska – technik ekonomista

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Marcin Prószkowski – technik ekonomista

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Bartosz Brząkała – technik informatyk

 

Program artystyczny  na VII Święto szkoły (2012)

Przygotowały: Anna Janiak i Katarzyna Kopańska-Zimna

 

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Axel Kurowski – technik informatyk

Janusz Łukomski – technik informatyk

Michał Graczyk – technik informatyk

Maciej Olejniczak – technik informatyk

Kacper Ptaszyński – technik informatyk

Mateusz Stasiak – technik informatyk

Michał Durka – technik informatyk

Tomasz Frankowski – technik informatyk

Ewelina Piórkowska – technik organizacji reklamy

 

Program artystyczny na Jubileusz 80-lecia powstania szkoły ( 2012)

Przygotowały: Anna Janiak, Katarzyna Kopańska-Zimna, Joanna Rzymkowska
i Katarzyna Szczepaniak

 

Karolina Płócienniczak – absolwentka szkoły

Janusz Łukomski – absolwent szkoły

Agnieszka Urbańska – absolwentka szkoły

Anna Kurzawa – absolwentka szkoły

Andrzej Lewandowski – absolwent szkoły

Beata Adamczyk – absolwentka szkoły

Anna  Matusiak – liceum profilowane

Monika Balik – liceum profilowane

Patrycja Łukomska – technik ekonomista

Ewelina Salamon – technik ekonomista

Ada Kamela – technik handlowiec

Joanna Kozaczkiewicz – technik handlowiec

Edyta Królikowska- technik organizacji reklamy

Anna Kondraszewska – technik ekonomista

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Katarzyna Brewińska- technik ekonomista

Aleksandra Marciniak – technik ekonomista

Lidia Wróbel – technik ekonomista

Klaudia Józefowicz – technik ekonomista

Wioletta Milewska- technik ekonomista

Paulina Grochulska – technik ekonomista

Daria Skałecka – technik ekonomista

Michalina Stańczak – technik organizacji reklamy

Ewelina Katarzyńska- technik organizacji reklamy

Magdalena Żandarowska- technik obsługi turystycznej

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Michał Martofel – technik informatyk

Bartosz Brząkała – technik informatyk

Konrad Otoliński – technik informatyk

Tomasz Piątek – technik handlowiec

Bartosz Załuga – technik informatyk

Katarzyna Olejniczak – technik organizacji reklamy

Martyna Sadowska – technik organizacji reklamy

 

 

 

Kabaret studniówkowy (2013)

Przygotowała: Monika Kowalska

 

 

Mateusz Stasiak – technik informatyk

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Mateusz Winiecki – technik informatyk

 

 

Program artystyczny na VIII  Święto Szkoły (2013)

Przygotowały: Anna Janiak, Katarzyna Kopańska-Zimna, Joanna Rzymkowska
i Katarzyna Szczepaniak (opieka nad chórem)

 

Edyta Królikowska – technik organizacji reklamy

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Jakub Jaszczak – technik informatyk

Michał Graczyk – technik informatyk

Mateusz Stasiak – technik informatyk

Tomasz Frankowski – technik informatyk

Michał Durka – technik informatyk

Michał Martofel – technik informatyk

Dominik Sikorski – technik informatyk

Anna Kondraszewska – technik ekonomista

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Katarzyna Brewińska – technik ekonomista

Aleksandra Marciniak – technik ekonomista

Lidia Wróbel – technik ekonomista

Klaudia Józefowicz – technik ekonomista

Paulina Grochulska – technik ekonomista

Wioletta Milewska – technik ekonomista

Daria Skałecka – technik ekonomista

Michalina Stańczak – technik organizacji reklamy

Ewelina Katarzyńska – technik organizacji reklamy

Magdalena Żandarowska – technik obsługi turystycznej

 

 

Program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej (2013)

Przygotowali: Katarzyna Szczepaniak, Monika Kowalska i Agnieszka Sędkowska

 

 

Małgorzata Banasiak – technik ekonomista

Katarzyna Brewińska – technik ekonomista

Anna Kondraszewska – technik ekonomista

Aleksandra Marciniak – technik ekonomista

Justyna Strzelecka – technik ekonomista

Mateusz Rusek – technik ekonomista

Karolina Walczak – technik ekonomista

Agnieszka Waliszewska – technik ekonomista

Edyta Kotlińska – technik ekonomista

Łukasz Dryńkowski – technik ekonomista

Magdalena Żandarowska – technik obsługi turystycznej

Natalia Rybka – technik obsługi turystycznej

Aleksandra Sobczyk – technik obsługi turystycznej

Aleksandra Sobierańska – technik logistyk

Michał Martofel – technik informatyk

 

 

 

 

Galeria zdjęć
img_2820-mini-900 mini_0043 1979-80-i-c-lic-ekon-wych-a-stanczyk-jpg 1967-styczen-powitanie-edwarda-ochaba-w-kutnie