Informatyczne i fotograficzne

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA,OSIĄGNIĘCIE: NAZWA KONKURSU: OPIEKUN:

2006/2007

 

Kamil Chmielewski i Michał Ryszkiewiczz kl. III B LPz  – I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych za  album multimedialny „Jeden dzień z życia szkoły – nadanie szkole imienia Wł. Grabskiego”. Konkurs „Ocalićod zapomnienia…Moja szkoła na kartach historii” Halina Sankowska

2007/2008

 

Adrian Kostniak z kl. III B Lpz – zdobył tytuł mistrza informatyki Konkurs pt.
”Mistrz informatyki”
Mariusz KozarskiKrzysztof Pawłowski

2008/2009

 

Justyna Wysockaz kl. II B TE – wyróżnienie w kategorii prezentacja multimedialna Międzyszkolny Konkurs               pod hasłem „Kutno
i jego mieszkańcy                        w czasach
dr A. Troczewskiego
Dorota Chojnacka Maria Pływacz 
Karolina Gustowska z kl. I LP s – wyróżnienie Konkurs Fotograficzny „Walcz o siebie…                   dla siebie”. Barbara Jóźwiak
VI Mistrzostwa Powiatowe Młodzieży Szkolnej                       w Informatyce. Monika KowalskaMariusz Kozarski

Krzysztof Pawłowski.

Magda Tomaszewskaz kl. II TH – wyróżnienie Konkurs fotograficzny                pt. „Drzewo – drzewo życia” organizowany przez CZP w Łodzi Dorota Chojnacka

2009/2010

 

Magdalena Lachowicz z kl. II TE  – I miejsceKesja Koszewska z kl. I TOR – udział
w konkursie
Konkurs fotograficzny „Osobliwości i zjawiska fizyczne i przyrodnicze                 w obiektywie” Dariusz Lewiński
Michał Wasielewski z kl. IV A TE – laureat I etapu konkursu, reprezentant szkoły w II etapie Konkurs plastyczny                      i fotograficzny „Młodzi przeciwko patologiom społecznym” Barbara Jóźwiak
Michał Wasielewski z kl. IV A TE– reprezentował szkołę Konkurs na filmowy  na spot: „Handel ludźmi naszymi oczami” Katarzyna Kopańska-Zimna

2010/2011

 

Patrycjusz Pasek,Kamil Kutkowski z kl. I TI

Paulina Pawlik z kl. II LPs,

Magdalena Lachowicz z kl. II TE – udział

XV Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych – konkurs fotograficzny Krzysztof PawłowskiAnna Janiak

2011/2012

 

Paulina Pawlik z kl. II LPs- I miejsce

Magdalena Lachowicz  z kl. III TE–  II miejsce

Kamil Kutkowski z kl. II TI – III miejsce

 

 

Konkurs fotograficzny: „Kocham rower” (Kutno.com.pl)  Krzysztof Pawłowski 
Paulina Pawlik z kl. II LPs – II miejsce  Konkurs fotograficzny: „Kutno ma swój urok (Kutno.com.pl) Krzysztof Pawłowski 
Patrycja Piotrowska – III miejsce Ogólnopolski konkurs fotograficzny:                         „Mój europejski zakątek” Krzysztof Pawłowski 


ROK 2012/2013

1. XVII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych – turniej fotograficzny:

II miejsce – Paulina Pawlik z kl. III LPs zajęła za pracę pt. ,,Cyrkiel”.

Opiekun: Krzysztof Pawłowski.

2. VI Szkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej;

I miejsce – Adam Borys z kl. II TI,

II miejsce ex aequo – Kamil Kutkowski z kl. III TI i Bartosz Załuga z kl. II TI,

III miejsce Michał Durka z kl. III TI.

Opiekunowie: Monika Kowalska, Agata Krzyżyńska, Rafał Prętkiewicz, Jakub Tarnowski.

 

Galeria zdjęć
img_0836 img_3243-mini-900 promocja_zdrowia_34 2000-v-ii-sejmik-su-w-olsztynie-planetarium