Literackie i dziennikarskie

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA,OSIĄGNIĘCIE: NAZWA KONKURSU OPIEKUN

2000/2001

 

Redakcja gazetki szkolnej „Kleks”– I miejsce Regionalny Przegląd Gazetek Szkolnychw Gostyninie Anna Janiak

2001/2002

 

Katarzyna Kowalik z kl. IV LH– zdobyła mandat posła za pisemne wystąpienie VIII sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Grzegorz Jaskułowski
Agnieszka Kulesza, Wioletta Różycka, Marlena Tęgos z kl. IIIBLT– utwory uczennic  zostały zamieszczone
w tomiku wierszy „…między  niebem a ziemią”. Antologia poezji młodych twórców.
Konkurs Poetycki organizowany przez Fundację Szkół Handlowo-Kupieckich Anna Janiak

2002/2003

 

Beata Bawej z kl. IV CLE,Łukasz Sobański z kl. III BLE,Bartosz Ziemlewski z kl. III ALT

– zdobyli wyróżnienie za prace literackie

IX sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Grzegorz Jaskułowski

2003/2004

 

Redakcja gazetki szkolnej „Kleks”– III miejsce  Regionalny Przegląd Gazetek Szkolnychw Gostyninie Katarzyna Kopańska-Zimna

2004/2005

 

Monika Jakubowska –
III miejsceDamian Bajek i Renata Modrzejewska z kl. I LPea – wyróżnienia
Jan Paweł II i mój świat Dorota ChojnackaAnna Janiak
Sebastian Mroczekz kl. II A LP e-a – nagroda główna – wyjazd do BruksliUdział:

Olga Grad, Bartłomiej Krukar

z II B Lpe-a, Tomasz Dudkowski

z kl. II A LP e-a

Regionalny Konkurs Literacki pt.: „Sierpień ‘ 80 w życiu mojej rodzinyi historii Polski”. Iwona SmolińskaPiotr Bielicki

2005/2006

 

Monika Jakubowska z kl. II LPs– III miejsceRenata Modrzejewska i Damian Bajek z kl. I LPe-a – wyróżnienia w kategorii: praca literacka Miejski Konkurs Literacki              i Plastyczny „Jan Paweł II i mój świat” Dorota Chojnacka Renata Ignaczak – KubickaAnna Janiak 

2006/2007

 

Paulina Maćczak z kl. II Lpe-a- I nagroda,Karolina Mokrzycka i Marlena Filipiak

z kl. I A TE – II nagroda,

wyróżnienia:

Natalia Trawińska, Marta Ogłoszka,

Damian Bajekz  kl. II LPe-a,

Katarzyna Zielińska z kl. I A TE,

Powiatowy Konkurs Literacki na czterowiersz „Nie palę”, Anna Janiak
Maria Jaśkiewicz
z kl. I B TE – wyróżnienie
III Turniej Jednego Wiersza o Laur Celiny Dangel-Fijałkowskiej Dorota Chojnacka

2007/2008

 

Karolina Mokrzycka z kl. II ATE – wyróżnienie,Matyna Jatczak – kl. II ATE – udział Ogólnopolski Konkursdla Dzieci i Młodzieży Szkolnej „W Polsce bije serce świata (N. Davies)– a czy Twoje serce bije

dla Polski?”

Anna Janiak
Katarzyna Drzewiecka z kl. II A TE- III miejsce,wyróżnienia:

Rafał Rzepnikowski  z kl. II A TE

Michał Pietrzak i Marcin Majtczak z

kl. I TH

V Konkurs na autorską formę dziennikarską (Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Twórców Kultury ŚRODEK) Anna JaniakDorota Chojnacka
Róża Stolarczykkl. II BTE –  I miejsce IV Turniej Jednego Wiersza o Laur Celiny Dangel-Fijałkowskiej Dorota Chojnacka

2008/2009

 

Karolina Płócienniczaki Sylwia Pietrzkowska z kl. III B TE,Tomasz Grendziak z kl. III LP s;

ich teksty ukazały się
w tygodniku „Po prostu”.

VI Konkurs na autorską formę dziennikarską (Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Twórców Kultury ŚRODEK) Dorota ChojnackaKatarzyna Kopańska-Zimna
Magdalena Szymczak z kl. II TH– I miejsce,Róża Stolarczyk– reprezentowała szkołę V Turniej Jednego Wiersza o Laur Celiny Dangel–Fijałkowskiej. Dorota Chojnacka
Robert Wilczyński

2009/2010

 

Róża Stolarczyk z kl. IV BTE– wyróżnienie VI Turniej Jednego Wiersza o Lur Celiny Dangel- Fijałkowskiej . Dorota ChojnackaRobert Wilczyński

2010/1011

 

Damian Jagiełło z kl. I TIEwelina Szymczak z kl. II TE,– finaliści konkursu Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja biblioteka” Anna JaniakKatarzyna Kopańska-Zimna
Daria Wroniecka z kl. IV TH – I miejsce,Michał Graczyk z kl. II A TI – II miejsce XV Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych– konkurs literacki Dorota Chojnacka
Aleksandra Jędrzejewska z kl. IV B TE –I  nagroda,Kamil Kutkowski i Michał Martofel z kl. I TI- dwie II nagrody,Justyna Wojciechowska

– wyróżnienie

VII Konkurs Dziennikarski(Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Twórców Kultury ŚRODEK) Dorota ChojnackaAnna JaniakKatarzyna Kopańska-Zimna

Andrzej Stoliński z kl. IV A TE– II miejsceMarta Stępka z kl. II TE

– III miejsce

Ewelina Bartczakz kl. IV A TE – wyróżnienie

Michał Graczyk z kl. II A TI- wyróżnienie

VIII Konkurs Dziennikarski(Środkowoeuropejskie Stowarzyszenie Twórców Kultury ŚRODEK) Katarzyna Kopańska-ZimnaDorota Chojnacka 
Paulina Kubiak z kl. I TOT – III miejsce
w konkursie poetyckim,Bartłomiej Fabianowski z kl. I TI – wyróżnienie w konkursie  poetyckim,Ewelina Szymczak z kl. II TE – nagroda specjalna za interpretację wiersza

II miejsce dla szkoły

Poetycka Kostka Wolnego– Konkurs w ramach VII Festiwalu Złoty Środek Poezji Anna JaniakKatarzyna Kopańska-Zimna


ROK 2012/2013

 

1. VII Turniej Jednego Wiersza o laur Celiny Dangel-Fijałkowskiej:

zwyciężyła Kinga Sobczak z kl. II TOR, autorka wiersza pt. „Miejscowiątko”,

II miejsce – Ewelina Katarzyńska z kl. II TOR – autorka „Niebieskich impresji”. Opiekun: Dorota Chojnacka.

2. Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza „I ty możesz zostać poetą”: wyróżnienia

dla: Pauliny Kubiak z kl. III TOT i Kingi Sobczyk z kl. II TOR. Uczennice otrzymały nagrody książkowe, a ich utwory zostały opublikowane w wydawnictwie pokonkursowym. Opiekunowie: Dorota Chojnacka i Katarzyna Kopańska-Zimna.

3. XVII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych – turniej literacki:

I miejsce w kategorii poezja – Kinga Sobczak z kl. II TOR za utwory ,,Chcę” i ,,Francu”;

II miejsce w kategorii proza – Przemysław Rembowski z kl. III TOR za pracę

pt. ,,Marzenie”.

zajęła.

Opiekun: Dorota Chojnacka.

 

Galeria zdjęć
20120120_0023 0024-monika-stando-ivlh 1980-wrzesien-16-dorota-mlodziejewska-rogalin-halina-bojanowska-grazyna-gieranczyk-m-pietrzykowska-j-from img_3445-mini-900