Konkursy przedmiotowe

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA,OSIĄGNIĘCIE: NAZWA KONKURSU: OPIEKUN:

200/2001

 

Ewelina Michalak– III miejsce Konkurs Regionalistyczny „Dzieje mojej małej ojczyzny”
Eliza Kowalczyk z kl. II B LE – finalistka konkursu II Konkurs Matematyczny EUKLIDES Barbara Kaźmierczak- Nowak
Beata Pawlina, Karol Kosko, Dominik Lewandowski, Eliza Kowalczyk z kl. II B LE, Iwona Okrajni – wyróżnienia Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Barbara Kaźmierczak- Nowak

Maria Sulej

Zespół w składzie:Marcin Balcerzak, Magdalena Brodowicz,

Agnieszka Dąbrowska,

Izabela Dembowska, Katarzyna Engel, Izabela Kucharska, Agnieszka Kulesza, Łukasz Lewicki, Eliza Kowalczyk,

Elżbieta Matuszewska,

Karolina Rogińska, Ewelina Szczepańska,

Iwona Sitkiewicz, Anna Szymańska,

Udział w etapie wojewódzkim.

Ogólnopolski konkurs           dla uczniów szkół średnich „Zostań negocjatorem!               – Symulacje negocjacji              o członkowstwo Polski              w Unii Europejskiej” Anna JaniakKatarzyna Kargier

Iwona Smolińska

2001/2002

 

Bartosz Ziemlewski z kl. II A LT– I miejsce w etapie szkolnym Konkurs Historyczny  „Losy żołnierzai oręża polskiego” Grzegorz Jaskułowski
Katarzyna Matczak– II miejsce Konkurs Krajoznawczy „Kapliczki i krzyże powiatu kutnowskiego” Renata Ignaczak- Kubicka
Michał Czajkowski z kl.LPz– III miejsce Konkurs Krajoznawczy „Nekropolie powiatu kutnowskiego” Renata Ignaczak- Kubicka
Ewelina Baraniak z kl. III TE i Bartłomiej Cichoński z kl. II ATE – wyróżnienia w etapie rejonowym III Konkurs Matematyczny EUKLIDES Barbara Kaźmierczak- Nowak
Magdalena Wiechna, Dominik Lewandowski, Iwona Okrajni, Karol Kosko – wyróżnienia Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Barbara Kaźmierczak- Nowak

Maria Sulej

Elżbieta Betlińska, Milena Bębenista, Tomasz Gronowski, Malwina Jeziorska, Mariusz Katarzyński, Karolina Kawczyńska, Paweł Kubiak, Paweł Podlasiak, Ewa Szurgot, Kamila Szustowska z kl. II C LE – I miejsce „15 minut sławy”- konkurs na reklamę Anna Staniszewska- Wasielewska
                                                                2002/2003
Bartosz Ziemlewski z kl. III A LT,Karol Wojtczak z kl. V ALE,

Cezary Szymański z kl. III LH

– zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Konkurs Historyczny  „Losy żołnierza i oręża polskiego” Grzegorz Jaskułowski
Krzysztof Szenfeld z kl. II BTE – finalistaJacek Peżyński z II LTs – wyróżnienie w etapie rejonowym IV Konkurs Matematyczny EUKLIDES Barbara Kaźmierczak- Nowak
Ewelina Baraniak z kl. IV TE, Krzysztof Szenfeld z kl. II BTE, Paweł Znyk, Łukasz Grzeszkowiak, Emilia Cicherska – wyróżnienia Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Barbara Kaźmierczak- Nowak

Maria Sulej

2003/2004

 

Damian Florczak z kl. V LH,Izabela Antczak z kl. V CLE,

Bartosz Ziemlewski z IV ALT – zakwalifikowali się do etapu rejonowego

Konkurs „Losy żołnierza
i oręża polskiego…”
Grzegorz Jaskułowski
Justyna Cicharska  – II miejsce Konkurs Krajoznawczy „Śladami historii                           i zabytków Kutna” Renata Ignaczak- Kubicka
Ewa Starosta i Justyna Szadkowska z kl. II ATE oraz Dominik Lewandowski z kl. III ATE – wyróżnienia w etapie rejonowym V Konkurs Matematyczny EUKLIDES Barbara Kaźmierczak- Nowak
Halina Wysocka, Anna Świecka, Jacek Peżyński – wyróżnienia z kl. III LTs Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Barbara Kaźmierczak- Nowak

Maria Sulej

2004/2005

 

Monika Jóźwiak z kl. LPs– I miejsce Konkurs Historyczny „Śladami historiii zabytków Kutna” Renata Ignaczak- Kubicka
Anna Bielicka z kl. I LPs –   wyróżnienieJakub Szymczak z kl. I TE – wyróżnienie

Łukasz Kosnowicz z kl. V C LE

– wyróżnienie

Grzegorz Dzierzgwa  z kl. V DLE

– wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR  Maria SulejBarbara Kaźmierczak

– Nowak

Ewa Starosta i  Justyna Szadkowskaz kl. IIIT E – wyróżnienia

oraz Joanna Kulazińska

i Agata Lepczyńska z kl. III TH

– udział w etapie rejonowym

VI Konkurs Matematyczny EUKLIDES. Barbara Kaźmierczak- Nowak
Marta Jatczak z kl. I B Lpe-a- wyróżnienie

Agnieszka Komorowska IB Lpe-a

– wyróżnienie

Konkurs „Zwierzęta powiatu kutnowskiego”  Renata Ignaczak- Kubicka
Monika Kurantkiewicz z kl. V DLE,Dorota Komorowska  z kl. V DLE,

Jarosław Mordzak z kl. V DLE

– zakwalifikowali się  do finału.

Konkurs przedsiębiorczości (Politechnika Łódzka) Ewa Kowalik Maria Pływacz 
Ewa Starosta z kl. III TE,Krzysztof Kaźmierczak z kl. II TE

i Renata Stolińska z kl. II TE

– udział w etapie rejonowym

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza polskiego” Piotr BielickiGrzegorz Jaskułowski
Ewelina JanickaSylwia Tarczyńska

Łukasz Sobański z kl. V B LE

– udział w etapie okręgowym

Konkurs „Parlamentaryzm w Polsce” Iwona Smolińska
Monika Dolatowska z kl. II TH,Marcin Mikołajczyk z kl. II LPz

– udział w etapie diecezjalnym

IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska

2005/2006

 

Monika Antczak z kl. III TEi Damian Bajek z kl. I LPea

– udział w etapie diecezjalnym

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska
Aneta Okrajni z kl. II LPea,Renata Stolińska  z kl. III TE,

Krzysztof Kaźmierczak z kl. IIITE,

Sebastian Mroczek i Mateusz Romański

z kl. III LPea

– udział w etapie rejonowym

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza polskiego” Piotr BielickiGrzegorz Jaskułowski

 

Krzysztof Kaźmierczak z kl. III TEi Jakub Rytkowski z kl. II B LPz otrzymali wyróżnienia. Konkurs Matematyczny EUKLIDES. Barbara Kaźmierczak-Nowak
Jakub Szymczak z kl. II TE,Izabela Krzewicka i Marcin Mikołajczyk  z kl. III LPzi, Ewelina Tarczyńska

z kl. IV TE – otrzymali nagrody typu C

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Maria Sulej
Anna Szczodrowska z kl. I LPsotrzymała nagrodę typu C Konkurs Języka Angielskiego FOX Oliwia Falborska Karolina Zduńczyk
Monika Antczak z kl. III TEi Damian Bajek z kl. I LPe-a

– udział w etapie diecezjalnym

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska
Małgorzata Zielińskai Anna Szczodrowska z kl. I LPs

– otrzymały wyróżnienia

Konkurs Ekologiczny: „Człowiek niszczyczy chroni środowisko” Renata Ignaczak- Kubicka

2006/2007

 

Andrzej Jaros z kl. IA TE,Przemysław Lewandowski z kl. I A LPz,

Łukasz Jóźwiak z kl. I B LPz

– awansowali do finału wojewódzkiego

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Grzegorz Jaskułowski
Ewa Krzyżanowska z kl. II Lpe-a,Piotr Ścibor  z kl. I LPs, 

Jakub Kozajda z kl. II Lpe-a

 – wyróżnienie: wyjazd  do Brukseli.

Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Renata Ignaczak- Kubicka
Jakub Kozajda z kl. I LPE-a– II miejsce XIII Młodzieżowy Rajd Pieszy „Śladami historiii zabytków Kutna” Renata Ignaczak- Kubicka
Krzysztof Kaźmierczak   z kl. IV TE– I miejsce w finałach powiatu

oraz prawo do udziału w eliminacjach wojewódzkich

XXX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej                 pt. „Młodzież zapobiega pożarom” Piotr Kubicki
Monika Antczak kl. IV TERenata Stolińska kl. IVTE

Edytor Ścibor  kl. IV TE

Beata Banasiak z kl.II LPs

zakwalifikowali się  do II etapu

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza polskiego” Piotr Bielicki
Drużyna w składzie:Krzysztof Kaźmierczakz kl. IV TE,

Michał Gołębiewski z kl. IV TE,

Krzysztof Wiśniewski z kl. IV TE

po dwutygodniowym inwestowaniu zajęła

IV miejsce wśród 782 zgłoszonych  szkół.

 

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej „Moje finanse – z klasy do kasy” Maria Pływacz
Sylwia Banasiak z kl. II TH– reprezentantka szkoły w zawodach rejonowych

Jakub Szymaczak z kl. III TE

– wyróżnienie

VII Konkurs Matematyczny EUKLIDES. Barbara Kaźmierczak-Nowak
Beata Banasiak z kl. II Lpsi Anna Szczodrowska z kl. II LPs

– awans do II etapu

Konkurs Aliante 2007 Grzegorz Jaskułowski
Małgorzata Zielińskai Anna Szczodrowska kl. I LPs

– wyróżnienia

Konkurs Ekologiczny „Człowiek niszczyczy chroni środowisko”. Renata Ignaczak- Kubicka
Justyna Kubiak kl. I TH – nagroda typu C Konkurs Matematyczny KANGUR. p. Maria Sulej
Paulina Sobczyńska z kl. IBTE,Krzysztof Kaźmierczak z kl. IVTE

i Dominik Bujalski z kl. IITE

– wyróżnienia

Konkurs OXFORD Test MATEMATYKA PLUS Barbara Kaźmierczak-Nowak
Anna Szczodrowska kl. II LPs – reprezentantka szkoły w II etapie. V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy o Francji. Magdalena Trzeciak– Jóźwiak
Andrzej Jaros  kl. I ATE,Przemysław Lewandowski  z kl. I ALPz,

Łukasz Jóźwiak z kl. I B LPz

–  reprezentowali szkołę w zawodach okręgowych.

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejpod patronatem posła

do Parlamentu Europejskiego

JanuszaWojciechowskiego.

Grzegorz Jaskułowski
Krzysztof Kaźmierczak– III miejsce w finale powiatowym Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczejpod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom Czesław Nowak
Marta Filipiak z kl. I A TE,Damian Bajek z kl. II Lpe-a,

Tomasz Świątkowski  kl. I A LPz

– reprezentowali szkołę w etapie diecezjalnym.

X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Anna Muszyńska
Renata Stolińska z kl. III TE,Krzysztof Kaźmierczak  z kl. III TE,

Adam Kożuchowski z kl. II TH,

Sebastian Mroczek z kl. III LPe-a

Mateusz Romański kl. III LPe-a,

Aneta Okrajni z kl. II Lpe-a

reprezentowali szkołę w zawodach rejonowych.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”. Piotr Bielicki Grzegorz Jaskułowski 

 

Izabela Krzewicka z kl. III LPz,Marcin Mikołajczyk z  kl. III LP z,

Ewelina Tarczyńska z kl. IV TE

– otrzymali nagrody typu C.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2006. Maria Sulej
Anna Szczodrowska z klasy I LPs– nagroda typu C. Konkurs Języka Angielskiego FOX 2006 Oliwia MalborskaKarolinaZduńczyk
Monika Antczak z kl. III TE,Damian Bajek z kl. I Lpe-a

– udział w etapie diecezjalnym.

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska
Jakub Kozajda z kl. II LPea- wyróżnienie I Międzypowiatowy Konkurs  Wiedzy o  Unii Europejskiej Renata Ignaczak- Kubicka

2007/2008

 

Marlena Filipiak z kl. II ATE,Andrzej Jaros  kl. II A TE,

Wojciech Miciński  z kl. I LPz

-reprezentowali szkołę w etapie diecezjalnym.

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska
Paweł Zduńczyk z  kl. II B TE,Izabella Matysiak  z kl. III TE

– otrzymali nagrody typu C.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Barbara Kaźmierczak-Nowak

Ewa Rzepnikowska

– Kowalska

Maria Sulej

Marta Markiewicz z kl. II TE,Dominik Bujalski z kl. IIITE

– wyróżnienia

Reprezentowali szkołę

w zawodach rejonowych.

IX Konkurs Matematyczny „EUKLIDES Barbara Kaźmierczak-Nowak
Ewelina Bartczak, Renata Kucharska i Andrzej Stoliński z kl. I ATE – wyróżnienia Konkurs OXFORD Test MATEMATYKA PLUS Ewa Rzepnikowska- Kowalska

 

Daniel Tomczak  kl. IV TE– zakwalifikował się do II etapu. Konkurs Wiedzyo Parlamencie RP

oraz o Ludziach Tworzących Jego Dzieje

Iwona Smolińska
Anna Kaźmierczak  z kl. II A TE– II miejsce w eliminacjach powiatowych. Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem„ Młodzież zapobiega pożarom”. Piotr Kubicki
Adam Kożuchowski kl. IV TH– I miejsce

Michał Matczak  kl. I TH    – II miejsce

Michał Pietrzak  kl. I TH  – II miejsce

Szkolny Konkurs „Igrzyska Olimpijskie” przygotowany przez p. Barbarę Jóźwiak.  Barbara Jóźwiak

2008/2009

 

Paweł Wasielewski z kl. IV THudział w  finale Ogólnopolski Konkurs Historyczny „POLSKA PIASTOWSKA”. Piotr Bielicki
Krzysztof Mordzak z kl. II B TE– wyróżnienie w zawodach rejonowych Ogólnopolski Konkurs matematyczny EUKLIDES. Barbara Kaźmierczak- Nowak
Marlena Filipiak z kl. III A TE,Karolina Głowacka

i Karolina Płócienniczak z kl. III B TE

– reprezentowały szkołę na etapie diecezjalnym

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej. Anna Muszyńskaks. Roman Wójcik
Izabella Matysiak z kl. IV TE- nagroda typu C Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Maria SulejBarbara Kaźmierczak

– Nowak

Dominik Bujalski i Izabella Matysiak z kl. IV TE, paulina Sobczyńska z kl. III BTE, Katarzyna Dębska z kl. I ATE, Dawid Cichocki z kl. III BLPs – wyróżnienia Konkurs OXFORD Test MATEMATYKA PLUS Ewa Rzepnikowska – KowalskaBarbara Kaźmierczak

-Nowak

Janusz Matusiak z kl. I TI- II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Konkurs „Jak rozumie się patriotyzm w twojej rodzinie?” Grzegorz Jaskułowski
Maciej Gawryszczak i Rafał Walczakz kl. II LP zi

– najwyższa liczba punktów w etapie szkolnym

Konkurs Języka Angielskiego FOX. Luiza CollinsRadosław Galus
Anna Kaźmierczak z kl. III A TE– II miejsce w eliminacjach powiatowych,

Gracjan Wiśniewski

– reprezentant szkoły

XXXII Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Piotr Kubicki
Marta Kubiakz kl. II A LP s – II miejsce Konkurs w  ramachXV Młodzieżowego Rajdu Pieszego „Śladami historii                i zabytków Kutna. Szlakiem dr A. Troczewskiego w 80. rocznicę Jego śmierci” Renata Ignaczak- Kubicka
Marlena Filipiak z kl. III A TE,Karolina Głowacka

i Karolina Płócienniczak z kl. III B TE reprezentowały szkołę w etapie diecezjalnym

XIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska  ks. RomanWójcik.
Aneta Kozaneckai Agnieszka Sobierańska z kl. III B TE reprezentowały szkołę

 

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzyo zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów Piotr Kubicki
Janusz Matusiak z kl. I TI – II miejscew kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs „Jak rozumie sięw patriotyzm w twojej rodzinie ?” Grzegorz Jaskułowski.

2009/2010

Mateusz Stanowski z I LPs– reprezentował szkołę w finale konkursu X Konkurs Historyczny „Polska  Piastowska”  Piotr Bielicki
Rafał Walczak z kl. III LPzi Łukasz Gryglakz kl. I A TI

– otrzymali dyplomy

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2010 Luiza CollinsRadosław Galus
Mateusz Stanowski z kl. I LP s,Andrzej Stoliński z kl. III A TE,

Mateusz Walczak z kl. III TH

– reprezentowali szkołę w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim j Jego Czasach Piotr Bielicki
Nadia Kreft, Renata Kucharskai Ksenia Witczak z kl. III A TE

– reprezentowały szkołę

w etapie diecezjalnym

XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ks. Wojciech KmakAnna Muszyńska

 

Paweł Wiśniewski z kl. I TH – I miejsce Jarosław Kaczor z kl. III B TE – II miejsce w etapie powiatowym i miejskim,Joanna Urbańska z kl. II LP s

i Jarosław Kaczor z kl. III B TE

– reprezentowali szkołę w etapie wojewódzkim;

Jarosław Kaczor – II miejsce
w województwie

Konkurs „Drogi                         do wolności – od Jałty                  do Gdańska”  Grzegorz JaskułowskiKatarzyna Kopańska-Zimna
Krzysztof Mordzak z kl. III B TE – wyróżnienie w zawodach rejonowych Aleksandra Jędrzejewska z kl. III B TEi Andrzej Stoliński z kl. III A TE

– reprezentowali szkołę

w zawodach rejonowych

XI edycja Konkursu Matematycznego EUKLIDES Barbara Kaźmierczak-Nowak

Ewa Rzepnikowska – Kowalska

Edyta Kowalska z kl. I TE, Katarzyna Dębska z kl. II TE i Renata Kucharska z kl. III ATE – wyróżnienia Konkurs OXFORD Test MATEMATYKA PLUS Ewa Rzepnikowska – KowalskaBarbara Kaźmierczak

-Nowak

Ewelina Bartczak, Ksenia Witczaki Andrzej Stoliński z kl. III A TE

reprezentowali szkołę

Konkurs „Przybij piątkę”  Iwona Smolińska
Anna Kaźmierczak z kl. IV A TEi Gracjan Wiśniewski z kl. II LP s

– IV miejsce

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” Piotr Kubicki
XVII Młodzieżowy Rajd Pieszy „Śladami Historiii Zabytków Kutna. Ewa Szymczak

2010/1011

 

Mateusz Stanowski z kl. II LP s– reprezentował szkołę w finale konkursu XI Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastowska” Piotr Bielicki
Andrzej Stoliński z IV A TE,Axel Kurowski z III TI,

Daria Konowalska z kl. III B TE

Tradycje szkół im. Wł. Grabskiego

w promowaniu wiedzy ekonomicznej
– przygotowano 3 prezentacje.

 

Konkurs  ramach                          I Ogólnopolskiej Konferencji „Ekonomiczna szkoła Wł. Grabskiego”: Osiągnięcia Wł. Grabskiego w dziedzinie ekonomii                 – uwarunkowania i efekty reformy skarbowej/ rolnej/ reformy walutowej – Lublin Anna Janiak Grzegorz JaskułowskiAgnieszka Smolarczyk
Ewelina Szymczak z kl. II TEi Mateusz Stanowski z kl. II LP s

– reprezentowali szkołę

Konkurs wiedzy                       „Wł. Grabski ekonomista i mąż stanu” – Lublin Piotr Bielicki
Daria Konowalska z kl. III B TEi Justyna Świderek z kl. III A TE

– reprezentowały szkołę w etapie rejonowym

Konkurs matematyczny EUKLIDES Barbara Kaźmierczak-NowakEwa Rzepnikowska- Kowalska
Maria Sulej
Tomasz Wichrowski i Jakub Postolski z kl. IV BTE – wyróżnienia Konkurs OXFORD Test MATEMATYKA PLUS Barbara Kaźmierczak-NowakEwa Rzepnikowska- Kowalska
Agnieszka Kowalska z kl. II TH,Natalia Swędrowska z kl. II TE,

Michał Kucharski z kl. I TOR,

Mateusz Stanowski z kl. II LPs

– reprezentowali szkołę w II etapie

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach  Piotr Bielicki
Magdalena Kacprowicz, Anna Łysiaki Bartosz Florczakz kl. II TE

– reprezentowali szkołę w etapie diecezjalnym

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej Anna Muszyńska
12 uczniów XVIII Młodzieżowy Rajd Pieszy „Śladami historiii zabytków Kutna. Aleksandra Szymańska
Katarzyna Dębska, Katarzyna Jaworska,Marta Kubiak z kl. III A TE

–   reprezentowały szkołę

VI Turniej Wiedzy Ekonomicznej Irena Rybicka
Łukasz Kusowski z kl. III A TE– III miejsce w kategorii esej VII edycja Konkursu „Fizyka da się lubić” Dariusz Lewiński.

ROK 2012/2013

1. Ogólnopolski Konkurs „Polska Piastowska”: w finale ogólnopolskim szkołę reprezentowali:

Michał Kucharski z kl. III TOR,

Konrad Gospodarowicz z kl. III TI. Opiekun Piotr Bielicki.

2.  XIV Konkurs Matematyczny „EUKLIDES” – w etapie szkolnym udział wzięło

25 uczniów, w II etapie konkursu szkołę reprezentowało 2 uczniów: Arkadiusz kowalski i Bartosz Tomaszewski. Op. p. E. Kowalska, p. K. Pietrzak, p. M. Sulej.

3. II Międzyszkolny Konkurs Historyczny „ Patron znany czy nieznany?”: w finale szkołę reprezentowały: Marta Kożuchowska z kl. I TH i Anna Drążczyk z kl. II TOT. Opiekun: Piotr Bielicki.

4. XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej: w etapie diecezjalnym szkołę reprezentowały: Sandra Domrzał z kl. I TOT, Kinga Sobczak z kl. II TOR, Paulina Kowalewska z kl. III TOT. Opiekun Anna Muszyńska.

5. Wojewódzki Konkurs Ekonomiczny EURONOMIK 2013:

VI miejsce Bartosz Florczak z kl. IV TE.

Opiekun: Maria Pływacz.

6. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego zorganizowany

przez Zespół Kolegiów Nauczycielskich w Łowiczu i Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sieradzu – do II etapu konkursu zakwalifikowali się:

język niemiecki: Paulina Fijałkowska z kl. II TOT i Kacper Małolepszy z kl. I TE; język angielski: Natalia Szafrańska z kl. IV ATI, Bartosz Tomaszewski z kl. III TOR

i Arkadiusz Kowalski z kl. III TI. Opiekun: Aleksandra. Kaszewska.

7. Konkurs wiedzy o powstaniu styczniowym (pod patronatem Wicemarszałka Senatu RP):

I miejsce w etapie szkolnym i II miejsce w etapie powiatowym – Aleksandra Sobczyk z kl. I TOT

Opiekunowie: Piotr Bielicki i Grzegorz Jaskułowski.

8. Konkurs ,,Stan wojenny w pamięci twoich bliskich” zorganizowany przez Międzyzakładową Komisję Pracowników Oświaty i Wychowania NZSS Solidarność:

najlepsza prezentacja multmedialna w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – Mateusz Zagórowski z kl. III TI

wyróżnienia – Paweł Wiśniewski z kl. IV TH i Patrycjusz Pasek z kl. III TI. Opiekunowie: Piotr Bielicki i Grzegorz Jaskułowski.

9. Szkolny Konkurs Historyczny „Władysław Grabski i jego czasy” dla uczniów klas pierwszych:

I miejsce – Marta Kożuchowska z kl. I TH,

II miejsce – Justyna Strzelecka z kl. I TE,

III miejsce – Bartosz Wiliński z kl. I TI.

Opiekun: Piotr Bielicki.

 

Galeria zdjęć
1993-1997-klasa-lz 2000-v-ii-sejmik-su-w-olsztynie-planetarium 1973-19 img_0874